Christian Stuani z Girony je dobrý

Posted on Posted injalkapallo

V zápase Uruguay – Francie, bohužel pro neutrální fanoušky, byl absolutně oblíbený. Se ztrátou zraněného Edinsona Cavaniho ztratil tým Tabaresa hlavního člověka v útoku, kterému by se všechny tyto nekonečné obsazení cítili a osamělý Luis Suárez bez partnera visel z ofsajdu a marně pronásledoval francouzské obránce. Nula se dotýká míče v něčím jiném volném kopu a nula hity od Louis – úplně ztratil muže.

Christian Stuani z Girony je dobrý a bojovný vpřed, ale bylo příliš překvapivé, že náhradní hráč, který vstoupil do pole, se nezacházel s bičovaným pojetím “koučovacího týmu”. V nepřítomnosti Cavani se Uruguay nepodařilo útočit – míč byl dodán velmi tvrdě, takže jihoameričané se rozhněvali a hráli velmi tvrdě. Oni to rozřízli v těle av nohách a strašný rozhodčí Nestor Pitana jasně respektuje takovýto kontakt fotbal.

Uruguayský brankář nakosyachil v nejhorších tradicích Akinfejev (video) Foto: FIFA

První polovina vypadala nudně as téměř okamžikem – to samé může být psáno o druhé polovině. Uruguayské mocenské fotbalové neohrožovaly Francii. Ve 40. minutě Griezmann položil volný kop na hlavu Rafaela Varana a vysoký obrance Realu otevřel bodování. O několik minut později Martin Caceres zasáhl hlavu do hřiště a mohl dokonce i skóre, ale Lloris se natáhl a vytáhl míč z rohu a Godin zničil skutečnou příležitost, aby skončil. To byl první a jediný okamžik Uruguaye pro celý zápas. Více Lloris nebylo nikoho rušeno, s výjimkou pošmudlané vážky Nižního Novgorodu, s nadšením uvízlými rty.

V 61. minutě se nenapravitelně stalo: Griezmann mimo území pokutového území se rozhodl prozkoumat s Muslerem, míč se mírně zvrátil před brankářem a projel kapalnými dlaněmi. Obrovská chyba v nejhorších tradicích mezinárodních zápasů Igor Akinfejev – a na výsledkové tabulce konečné skóre 0: 2 byla zdůrazněna.